Contactinformatie experts

ADDITIVE MANUFACTURING
Sjef van Gastel, Directeur Innovatieve Productietechnologie
E-mail: s.vangastel@fontys.nl
Telefoon: 08850 78566

AGRO-MECHATRONICS
Marcel Roosen, Manager Fontys GreenTechLab
E-mail: marcel.roosen@fontys.nl
Telefoon: 08850 78422

APPLIED NATURAL SCIENCES
Jan Bernards, Lector
E-mail: j.bernards@fontys.nl
Telefoon: 08850 74280
Stephan Peters, Lector
E-mail: s.peters@fontys.nl
Telefoon: 08850 79066
Peter Th√ľne, Lector
E-mail: p.thune@fontys.nl
Telefoon: 08850 85193

BIG DATA
Gerard Schouten, Lector
E-mail: g.schouten@fontys.nl
Telefoon: 08850 85299

BUSINESS ENTREPRENEURSHIP
Ger Post, Lector
E-mail: g.post@fontys.nl
Telefoon: 08850 89712

BUSINESS SERVICE INNOVATION
Bart Nieuwenhuis, Lector
E-mail: bart.nieuwenhuis@fontys.nl
Telefoon: 08850 78506

DISTRIBUTED SENSOR SYSTEMS
Contactinformatie volgt.

FUTURE POWER TRAIN/ELECTRIC DRIVE
Rik Baert, Lector
E-mail: r.baert@fontys.nl
Telefoon: 06 53741798

HEALTH AND TECHNOLOGY
Expertisecentrum Gezondheid, Zorg en Technologie (EGT)
E-mail: egt@fontys.nl
Telefoon: 08850 77011

HIGH TECH EMBEDDED SOFTWARE
Teade Punter, Onderzoeksgroepleider
E-mail: teade.punter@fontys.nl
Telefoon: 08850 75859

INTERACTION DESIGN
Mark de Graaf, Lector
E-mail: m.degraaf@fontys.nl
Telefoon: 08850 75831

ROBOTICS
Henk Kiela, Lector
E-mail: h.kiela@fontys.nl
Telefoon: 08850 76394

VIRTUAL REALITY
Sjaak Verwaaijen
E-mail: s.verwaaijen@fontys.nl
Telefoon: 06 53778634