Lectoraten Educatie

Beroepsethiek van de leraar

Lector: Dr. W.J. Sanderse
Tel: 08850 77250
E-mail: w.sanderse@fontys.nl

Bètadidactiek

Lector: Dr. R.A.W. van de Sande
Tel: 08850 75563
E-mail: rutger.vandesande@fontys.nl

Leren en Innoveren

Lector: Dr. A.A. Ros
Tel: 08850 72028
E-mail: a.ros@fontys.nl
Lector: Dr. A.W.E.A Bakx
Tel: 08850 75993
E-mail: a.bakx@fontys.nl

Eigentijds toetsen en beoordelen

Lector: Dr. D. Joosten-ten Brinke
Tel: 08850 84518
E-mail: d.tenbrinke@fontys.nl

Opleiden in de School

Lector: Dr. P.P.M. (Paul) Hennissen
08850 79627
p.hennissen@fontys.nl

Integratief Opleiden en Boundary Crossing

Lector: Dr. F.J.A.J. (Frank) Crasborn
08850 79568
f.crasborn@fontys.nl

Vakdidactiek van de Gammavakken

Lector: Dr. H. (Hanneke) Tuithof
08850 76040
h.tuithof@fontys.nl

Meesterschap / Werkplekleren

Lector: Dr. B. (Bob) Koster
08850 74288
b.koster@fontys.nl

Taalbeleid en diversiteit

Dr. A. Kerkhoff
08850 76354

Waarderen van Diversiteit

Lector: Linda van den Bergh
08850 82265
l.vandenbergh@fontys.nl

Professionalisering van leraren

en lerarenopleiders
Lector: Dr.ir. Q.H. (Quinta) Kools
08850 71084
q.kools@fontys.nl