Lectoraten Educatie

Beroepsethiek van de leraar

Lector: Dr. W.J. Sanderse
Tel: 08850 77250
E-mail: w.sanderse@fontys.nl

B├Ętadidactiek

Lector: Dr. R.A.W. van de Sande
Tel: 08850 75563
E-mail: rutger.vandesande@fontys.nl

Leren en Innoveren

Lector: Dr. A.A. Ros
Tel: 08850 72028
E-mail: a.ros@fontys.nl
Lector: Dr. A.W.E.A Bakx
Tel: 08850 75993
E-mail: a.bakx@fontys.nl

Eigentijds toetsen en beoordelen

Lector: Dr. D. Joosten-ten Brinke
Tel: 08850 84518
E-mail: d.tenbrinke@fontys.nl

Leerkracht in samenwerken

Lector: Dr. J. van Swet
Tel: 08850 73638
E-mail: j.vanswet@fontys.nl

Integratief Opleiden en Boundary Crossing

Lector: Dr. F.J.A.J. Crasborn
Tel: 08850 79568
E-mail: f.crasborn@fontys.nl

Meesterschap / Werkplekleren

Lector: Dr. B. Koster
Tel: 08850 74288
E-mail: b.koster@fontys.nl

Opleiden in de School

Lector: Dr. P.P.M. Hennissen
Tel: 08850 79627
E-mail: p.hennissen@fontys.nl

Professionalisering van leraren

en lerarenopleiders
Lector: Dr.ir. Q.H. Kools
Tel: 08850 71084, E-mail: q.kools@fontys.nl