Lectoraten Educatie

Beroepsethiek van de leraar

Lector: Dr. W.J. (Wouter) Sanderse
08850 77250
w.sanderse@fontys.nl

B├Ętadidactiek

Lector: Dr. R.A.W. (Rutger) van de Sande
08850 75563
rutger.vandesande@fontys.nl

Leren en Innoveren

Lector: Dr. A.A. (Anje) Ros
08850 72028
a.ros@fontys.nl
Lector: Dr. A.W.E.A. (Anouke) Bakx
08850 75993
a.bakx@fontys.nl

Technologie ondersteund assessment

Lector: Dr. D. (Desiree) Joosten-ten Brinke
08850 84518
d.tenbrinke@fontys.nl

Opleiden in de School

Lector: Dr. P.P.M. (Paul) Hennissen
08850 79627
p.hennissen@fontys.nl

Integratief Opleiden en Boundary Crossing

Lector: Dr. F.J.A.J. (Frank) Crasborn
08850 79568
f.crasborn@fontys.nl

Vakdidactiek van de Gammavakken

Lector: Dr. H. (Hanneke) Tuithof
08850 76040
h.tuithof@fontys.nl

Taalbeleid en diversiteit

Dr. A. (Anne) Kerkhoff
08850 76354
a.kerkhoff@fontys.nl

Wendbare onderwijs- professionals

Lector: Dr.ir. Q.H. (Quinta) Kools
08850 71084
q.kools@fontys.nl

Meesterschap / Werkplekleren

Lector: Dr. B. (Bob) Koster
08850 74288
b.koster@fontys.nl

Waarderen van diversiteit

Lector: Dr. L. (Linda) van den Bergh
08850 82265
l.vandenbergh@fontys.nl