Lectoraten Mens en Maatschappij

Beroepsinnovatie Social Work

Lector: Dr. E.A.H.M. Linders
Tel.: 08850 73648
E-mail: l.linders@fontys.nl

Decision Support: who CAREs?

Lector: Dr. A.T.M. Dierick- van Daele
Tel.: 08850 76456
E-mail: angelique.dierick@fontys.nl

Diversiteit en Orthopedagogisch Handelen

Lector: Dr. M.Y.A.H. te Poel
Tel: 08850 74036
E-mail: y.tepoel@fontys.nl

Dynamische Talentinterventies

Lector: Dr. M.A.G. Thunnissen
Tel: 08850 77992
E-mail: m.thunnissen@fontys.nl

Persoongerichte Praktijkvoering

Lector: Dr. G.C. Jacobs
Tel: 08850 82919
E-mail: g.jacobs@fontys.nl

Health Innovations & Technology

Lector: Dr. E.J.M. Wouters
Tel: 08850 78992
E-mail: e.wouters@fontys.nl

Mens en Technologie

Lector: Dr. J.A. Sturm
Tel: 08850 84335
E-mail: j.sturm@fontys.nl

Opvoeden voor de toekomst

Lector: Maike Kooijmans
Tel: 08850 72963
E-mail: m.kooijmans@fontys.nl

Move to Be

Lector: Steven Vos
Tel: 08850 89799
E-mail: steven.vos@fontys.nl