Lectoraten Mens en Maatschappij

Sociale Veerkracht

Lector: Dr. E.A.H.M. (Lilian) Linders
08850 73648
l.linders@fontys.nl

Decision Support: who CAREs?

Lector: Dr. A.T.M. (Angelique) Dierick- van Daele
08850 76456
angelique.dierick@fontys.nl

Diversiteit en Orthopedagogisch Handelen

Lector: Dr. M.Y.A.H. (Yolanda) te Poel
08850 74036
y.tepoel@fontys.nl

Dynamische Talentinterventies

Lector: Dr. M.A.G. (Marian) Thunnissen
08850 77992
m.thunnissen@fontys.nl

Persoongerichte Praktijkvoering

Lector: Dr. G.C. (Gaby) Jacobs
08850 82919
g.jacobs@fontys.nl

Health Innovations & Technology

Lector: Dr. E.J.M. (Eveline) Wouters
08850 78992
e.wouters@fontys.nl

Mens en Technologie

Lector: Dr. J.A. (Janienke) Sturm
08850 84335
j.sturm@fontys.nl

Opvoeden voor de toekomst

Lector: Dr. M.J.B. (Maike) Kooijmans
08850 72963
m.kooijmans@fontys.nl

Move to Be

Lector: Prof.dr. S.B. (Steven) Vos
08850 89799
steven.vos@fontys.nl