Wie zijn wij

Nanny Kuijsters-Timmers

Voorzitter

Achtergrondinformatie

+31 6 48086108
n.kuijsters@fontys.nl

Frank Krings

+31 8850 71862
f.krings@fontys.nl

Henderijn Heldens

+31 8850 78630
h.heldens@fontys.nl

Michelle Greene

+31 8850 83752
m.greene@fontys.nl

Beatriz Roman Garcia

+31 8850 73152
b.romangarcia@fontys.nl

Marina Bouckaert-den Draak

+31 8850 82305
m.bouckaert@fontys.nl

Pieter van Goinga

Achtergrondinformatie

+31 8850 76328
p.vangoinga@fontys.nl

Rachel Verheijen-Tiemstra

Achtergrondinformatie

+31 8850 70837
r.verheijentiemstra@fontys.nl

Anouschka van Eijk

+31 8850 76551
a.heitlager@fontys.nl

Barbara Roosken

+31 8850 73910
b.roosken@fontys.nl

Marjan de Groot-Reuvekamp

+31 8850 77345
m.degrootreuvekamp@fontys.nl

Lieke Stekelenburg

+31 8850 82683
l.vanstekelenburg@fontys.nl

Gwen Weeldenburg

+31 8850 73708
g.weeldenburg@fontys.nl

Chris Maliepaard

+31 8850 75348
c.maliepaard@fontys.nl

Marga Pruijt

+31 885 71095
m.pruijt@fontys.nl

Wij willen als promovendi ons onderzoek en onze meerwaarde zichtbaar maken door het delen van kennis en ervaring. Zodoende wil FPG bijdragen aan een optimale onderzoekscultuur binnen Fontys en aan de activiteiten binnen de driehoek onderwijs, werkveld en onderzoek.

Hanneke van Doornik

+31 8850 78042
h.vandoornik@fontys.nl

    Michel Duinkerke

    +31 8850 77080
    m.duinkerke@fontys.nl

    Maria Custers

    Achtergrondinformatie

    +31 8850 70102
    m.custers@fontys.nl

    Nanke Dokter

    +31 8850 78647
    n.dokter@fontys.nl

    Hanneke Theelen

    +31 8850 87844
    h.theelen@fontys.nl

    Marlon van de Put

    +31 8850 78920
    m.putvande@fontys.nl