Nominaties en prijzen

Je treft onze studenten en docenten overal. Op radio, tv, podia, in locale en landelijke media... Niet allerminst omdat ons toptalent met nominaties & prijzen (zoals de Jacques de Leeuw Prijs of de Entreeprijs van Theaterfestival Boulevard 's Hertogenbosch) gewaardeerd wordt. Ook het afgelopen jaar kende veel prijswinnaars.

  • Winnaars 2016
  • Winnaars 2015

    Winnaars 2015


  • Winnaars 2014

    Winnaars 2014


  • Winnaars 2013

    Je treft onze studenten en docenten overal. Op radio, tv, podia, in locale en landelijke media... Niet allerminst omdat ons toptalent met nominaties & prijzen (zoals de Jacques de Leeuw Prijs of de Entreeprijs van Theaterfestival Boulevard 's Hertogenbosch) gewaardeerd wordt. Ook het afgelopen jaar kende veel prijswinnaars.

    Felicitatie advertentie 2013

    Bekijk hier de felicitatie advertentie 2013.

    Winnaars 2013

    Bouwman, Martijn (docent bachelor Docent Theater), regisseur winnende voorstellingen (1e prijs Wim Helsen en 2e prijs Ronald Goedemondt) Poelifinario, dé cabaretprijs van Nederland, oktober 2013

    Corput van de, Robbert (DJ Hardwell, oud-student Rockacademie), Nummer 1 DJ van de wereld volgens DJ Mag Top 100 op Amsterdam Dance Event, oktober 2013

    Doeksen, Floortje (student bachelor Dans, richting Choreografie), winnaar ITs Krisztina de Châtel Award (ITs Festival Amsterdam) met Logorroico, Logorrhea, juni 2013

    Hamer, Isabelle (Isabelle Amé) (student bachelor Muziek, Rockacademie) winnaar B & B Prijs, september 2013.

    Hees van, Esther (student bachelor Muziek, zang, Conservatorium), winnaar Conservatorium Talent Award, mei 2013 (prijs is onderdeel van festival Jazz in Duketown, 17 t/m 20 mei 2013).

    Herder den, Anna (student master Muziek, altviool), winnaar auditie Orkestacademie van het Koninklijk Concertgebouw Orkest, april 2013

    L’Herminez, Jessie (student bachelor Docent Theater, Academie voor Theater), voorstelling 'Ellis', Entreeprijs Theaterfestival Boulevard 's Hertogenbosch, augustus 2013

    Jansen, Britt (student bachelor Muziek, gitaar, Conservatorium), winnaar Jacques de Leeuw Prijs 2013, categorie uitvoerend, 26 juni 2013

    Kate ten, Esther (leerling Young Musicians Academy), winnaar Eindhovens Scholieren Solistenconcours, november 2013

    Keunen, Gert (docent Rockacademie), winnaar Fontys Onderzoeksprijs (1000 euro) voor zijn tot monografie herschreven proefschrift ‘Alternative mainstream. Over selectiemechanismen in het popmuziekcircuit’ die een blik achter de schermen van het (Vlaamse) popmuziekcircuit biedt, augustus 2013.

    Klaver en Riet (duo): Tom Sanderman (saxofoon) en Sylvie Klijn (piano) (studenten bachelor Muziek, Conservatorium), winnaars Toonzaal Talentprijs, april 2013

    Lisah maakt Roezemoes, Lisah Baert (alumnus bachelor Docent Theater, Academie voor Theater), 1 van de 3 winnaars van Blvrd-Pitch met voorstelling Wonen, april 2013

    Lochi 013: Suzy Chong en Lex Hildenbrant (studenten master Architectuur), winnaars Architectuurprijsvraag publieksprijs én een van de drie juryprijzen, juni 2013

    Luna Ensemble: Margriet Kim Nguyen en Laura de Vos (alumni bachelor Dans, Dansacademie), 1 van de 3 winnaars van Blvrd-Pitch met voorstelling Rumour and Reflection, april 2013

    Martens, Jan (oud-student Dansacademie), winnaar Brabantse Dansprijs 2013 samen met choreograaf 'Drosha' , juli 2013

    Remmerswaal, Katja / Kat Ya (student bachelor Muziek, vocals, Rockacademie), show 'Music Box', winnaar Muziekprijs Theaterfestival Boulevard 's Hertogenbosch, augustus 2013

    Romen, Jennifer (student bachelor Dans, richting Theaterdans Uitvoerend), winnaar World Dance Sports, categorie hip hop, september 2013

    Rond de, Ingrid (student bachelor Docent Beeldende Kunst en Vormgeving, Academie voor Beeldende Vorming, ABV), winnaar Jacques de Leeuw Prijs 2013, categorie docerend, 26 juni 2013

    Rond de, Ingrid (student bachelor Docent Beeldende Kunst en Vormgeving, Academie voor Beeldende Vorming, ABV), winnaar ABV scriptieprijs, juli 2013

    Steffanie, Raoul (bariton) (student bachelor Muziek, Conservatorium), 2e prijs Prinses Christina Concours Zuid 1, januari 2013

    Theatergroep Hertog Zout, Letizia Rompelberg (alumnus Docent Theater, Academie voor Theater), 1 van de 3 winnaars van Blvrd-Pitch met voorstelling Hejmen, april 2013

    Verhaegen, Dorenda (student bachelor Docent Beeldende Kunst en Vormgeving, Academie voor Beeldende Vorming), winnaar Leo XIII prijs 2013, juli 2013

    Genomineerden 2013

    Amé, Isabelle (Isabelle Hamer, student bachelor Muziek, vocals, Rockacademie), show 'The Festival', genomineerde Muziekprijs Theaterfestival Boulevard 's Hertogenbosch 2013, 1 april 2013 (prijsuitreiking d.d. zondag 11 augustus 2013, voorstelling te zien op 6 augustus 2013)

    Brons, Lauri, (student Master of Music, richting Muziektheater), voorstelling 'Ik zing zo lenig in de warte', genomineerde Entreeprijs Theaterfestival Boulevard 's Hertogenbosch 2013, 1 april 2013 (prijsuitreiking d.d. zondag 11 augustus 2013, voorstelling te zien op 8 en 9 augustus 2013)

    Foreman, Chelsea (student Conservatorium), voorstelling 'Schromelijk trouw aan jezelf', genomineerde Muziekprijs Theaterfestival Boulevard 's Hertogenbosch 2013, 1 april 2013 (prijsuitreiking d.d. zondag 11 augustus 2013, voorstelling te zien op 9 augustus 2013)

    Grässli, Katja (student Master Choreography), voorstelling 'Seelenwald', genomineerde Entreeprijs Theaterfestival Boulevard 's Hertogenbosch 2013, 1 april 2013 (prijsuitreiking d.d. zondag 11 augustus 2013, voorstelling te zien op 10 en 11 augustus 2013)

    Gurp van, Thijs (student bachelor Docent Muziek, Academie voor Muziekeducatie), genomineerde Jacques de Leeuw Prijs 2013, categorie docerend, 17 april 2013 (prijsuitreiking d.d. woensdag 26 juni 2013)

    L’Herminez, Jessie (student bachelor Docent Theater, Academie voor Theater), genomineerde Jacques de Leeuw Prijs 2013, categorie docerend, 17 april 2013 (prijsuitreiking d.d. woensdag 26 juni 2013)

    Jilesen, Nina (student bachelor Docent Theater, Academie voor Theater), voorstelling 'Kind van de Grond', genomineerde Entreeprijs Theaterfestival Boulevard 's Hertogenbosch 2013, 1 april 2013 (prijsuitreiking d.d. zondag 11 augustus 2013, voorstelling te zien op 2 en 3 augustus 2013)

    Küwen, Roxane (student bachelor Circus and Performance Art, Academy for Circus and Performance Art, ACaPA), genomineerde Jacques de Leeuw Prijs 2013, categorie uitvoerend, 17 april 2013 (prijsuitreiking d.d. woensdag 26 juni 2013)

    Lebens, Peggy (student bachelor Docent Theater, Academie voor Theater), voorstelling 'Momo', genomineerde Entreeprijs Theaterfestival Boulevard 's Hertogenbosch 2013, 1 april 2013 (prijsuitreiking d.d. zondag 11 augustus 2013, voorstelling te zien op 6 en 7 augustus 2013)

    Lith van, Stijn (student bachelor Vormgeving, Academie Art Communication en Design, ArtCoDe), genomineerde Jacques de Leeuw Prijs 2013, categorie uitvoerend, 17 april 2013 (prijsuitreiking d.d. woensdag 26 juni 2013)

    Mancini, Sarah (student bachelor Dans, Dansacademie), genomineerde Jacques de Leeuw Prijs 2013, categorie uitvoerend, 17 april 2013 (prijsuitreiking d.d. woensdag 26 juni 2013)

    Neven, Yvonne (student bachelor Docent Dans, Academie voor Danseducatie), genomineerde Jacques de Leeuw Prijs 2013, categorie docerend, 17 april 2013 (prijsuitreiking d.d. woensdag 26 juni 2013)

    Nieuwenhuijse, Tom (student Conservatorium), voorstelling 'Unity in Separation', genomineerde Muziekprijs Theaterfestival Boulevard 's Hertogenbosch 2013, 1 april 2013 (prijsuitreiking d.d. zondag 11 augustus 2013, voorstelling te zien op 7 augustus 2013)

    Silver, Ava (Hanneke Gudden, student bachelor Muziek, vocals, Rockacademie), show 'The Stronger One', genomineerde Muziekprijs Theaterfestival Boulevard 's Hertogenbosch 2013, 1 april 2013 (prijsuitreiking d.d. zondag 11 augustus 2013, voorstelling te zien op 8 augustus 2013)

    Spijkerman, Kick (student bachelor Dans, richting Musicaltheater, Academie voor Muziek- en Musicaltheater), genomineerde Jacques de Leeuw Prijs 2013, categorie uitvoerend, 17 april 2013 (prijsuitreiking d.d. woensdag 26 juni 2013)

    Staak van de, Jeske, genomineerd (oktober 2013) voor een Musicalworld Award voor haar rol van Flaemmchen in Grand Hotel, stemmen via musicalworld.nl

    Waterreus, Thomas (student bachelor Muziek, rap, Rockacademie), genomineerde Jacques de Leeuw Prijs 2013, categorie uitvoerend, 17 april 2013 (prijsuitreiking d.d. woensdag 26 juni 2013)

  • Winnaars 2012

    Felicitatie advertentie 2012

    Bekijk hier de felicitatie advertentie 2012

    Winnaars en genomineerden 2012

    Amsterdam van, Vincent (student Conservatorium), winnaar Internationaal Kamermuziekconcours Klingenthal 2012 met Van Amsterdam Duo, mei 2012

    Amsterdam van, Vincent (student Conservatorium), winnaar Fontys-De Toonzaal kamermuziek trofee, april 2012

    Bartels, Freek (Academie voor Muziek- en Musicaltheater) Musicalworld awards, categorie Beste mannelijke bijrol: Next to normal, mei 2012

    Bavel van, Gijs, Dave Bone, Marno van Broekhoven, Burgu Dalgicoglu, Pieter Feenstra, Lieke Frings, Chris van Heeswijk, Bjorn Hendriks, Sander de Koster, Jan Willem van Kuilenburg, Peter Leeuw, Gustavo Nascimento,
    Silvia Roxana Palfi, David Peeters, Tim Robben, Koen van Uden en Damaris Verleun (studenten Academie voor Architectuur en Stedenbouw) winnaars Smart Cities Biennale Award, april 2012

    Broek van den, Joost (alumnus Academie voor Beeldende Vorming, ABV) winnaar Zilveren Camera 2011, januari 2012

    Dam van, Floris (piano, leerling Young Musicians Academy Conservatorium) aanmoedigingsprijs Prinses Christina Concours 2012, januari 2012

    Demoor, Jonathon (Academie voor Muziek- en Musicaltheater) Musicalworld awards, categorie Beste aanstormend talent: Next to normal, mei 2012

    Derix, Egbert (docent Rockacademie) winnaar Annie M.G. Schmidtprijs 2011 - beste theaterlied, april 2012

    Duysburgh, Dorien (student Dans) winnaar starterstraining ‘Jij Ondernemer!’ van Fontys Centrum voor Ondernemerschap, december 2012

    Elst van, Annemiek (Academie voor Theater) winnaar Write Now!, mei 2012

    Flow&CO: Melle Jutte & Bruno Prent (studenten Rockacademie), winnaars Grote Prijs van Nederland, categorie Hiphop, december 2012

    Gemsch, Diana (student Dansacademie), winnaar Kuk Award 2012 Zürich, mei 2012

    Hutten, Maarten, (student Academie voor Theater), winnaar Het Gouden Ei, beste jeugdtheater op festival De Parade 2012, gewonnen met de voorstelling Moustachio van Theatergroep Wie Walvis. Geschreven, geregisseerd en gespeeld door Maarten, 2012

    Janssen, Charlotte en Nispen van, Mark (studenten Conservatorium) Publieksprijs Fontys-De Toonzaal kamermuziek trofee, april 2012

    Junte, Melle (student Rockacademie), winnaar Grote Prijs van Nederland / SAE Beste Muzikant, december 2012

    Heitzer, Brigitte (Academie voor Muziek- en Musicaltheater) Musicalworld awards, categorie Beste vrouwelijke bijrol: Miss Saigon, mei 2012

    Jense, Maarten (docent Conservatorium), winnaar Jan Naaijkensring, januari 2012

    Jusufovic, Stanislav (student Conservatorium), winnaar VSB fonds beurs, mei 2012

    Laperdrix, Roderick (student Academie voor Beeldende Vorming), winnaar VSB fonds beurs, mei 2012

    Knoester, Daniël (student Rockacademie), winnaar MCN Muziekscriptieprijs met scriptie Digitaal Geweld - Muziek, Games & Piraterij, april 2012

    Loenders, Bert en Snoeks, Fréderique (alumni Academy for Circus and Performance Art) tweede plaats Young Stage Basel, mei 2012

    Major Tom, bestaande uit Jelle van Leeuwen, Ingo Jetten, Jesse Hanssen en Ramon Reijnders (studenten Rockacademie) winnaar Nu of Nooit 2012 en openen Pinkpop, februari 2012

    Meeuwis, Luuk en Klep, Vincent (saxofoonduo, beiden leerling van de Young Musicians Academy Conservatorium) winnaars Ensemble-aanmoedigingsprijs Prinses Christina Concours 2012, januari 2012

    Melphi (alumni Conservatorium) winnaar Duvel Vibes Challenge, mei 2012

    Michel, Matthew (alumnus Acadmie voor Muziek- en Musicaltheater), Aanstormend talent Vlaamse Musicalawards, juni 2012

    Mijderwijk, Matteo (student Conservatorium) eerste prijs Vocallis Liedduo Festival

    Muselaers, Paul (student Academie voor Architectuur en Stedenbouw) winnaar Architectuurprijsvraag 'Smart Living in Nature' van landschapsvereniging 't Zuiderholt, oktober 2012

    Oegema, Zinzi en Mercier, Evertjan (alumni Academy for Circus and Performance Art) winnaars SolyCirco met voorstelling Goud, september 2012

    Oei, Martin (leerling Young Musican Academy Conservatorium), winnaar tweede prijs Steinway Concours 2012, april 2012

    Pelz, Iris (alumnus Academy for Circus and Performance Art, ACaPA) winnaar zilveren medaille Festival Mondial du Cirque de Demain te Parijs, hand-to-hand acrobatiek met Christopher Schlunk, januari 2012

    Peters, Hilde (student Academie voor Beeldende Vorming) winnaar Jacques de Leeuw Prijs 2012, juni 2012

    Rademaekers, Vera (derdejaarsstudent zang, instrumentaal/vocaal Conservatorium) Prinses Christina Concours 2012, eervolle vermelding in de categorie 3 (conservatorium studenten en leerlingen vooropleiding), januari 2012

    Rinne, Lisa (alumnus Academy for Circus and Performance Art, ACaPA) winnaar zilveren medaille Festival Mondial du Cirque de Demain te Parijs, januari 2012

    Sanderman Tom, (student Conservatorium) winnaar Gaudeamusprijs Prinses Christinaconcours, februari 2012

    Schlunk, Christopher (alumnus Academy for Circus and Performance Art, ACaPA) winnaar zilveren medaille Festival Mondial du Cirque de Demain te Parijs, hand-to-hand acrobatiek met Iris Pelz, januari 2012

    Schoenmaker, Celinde (student Academie voor Muziek- en Musicaltheater) winnaar Jacques de Leeuw Prijs 2012, juni 2012

    Schoenmakers, Martijn (student Docent Beeldende Kunst en Vormgeving, Academie voor Beeldende Vorming, ABV), winnaar ABN AMRO Prijs tijdens TOPweek, prijs: Piaggio (driewielige bestelwagen), november 2012

    Schubach, Eva en Dooms, Yolaine (studenten Academy for Circus and Performance Art) winnaars derde plaats Young Stage Basel, mei 2012

    Sieben, Ton (Academie voor Muziek- en Musicaltheater) winnaar Musicalworld awards categorie Beste mannelijke hoofdrol: Miss Saigon, mei 2012

    Simons, Marielle en Vroomen, Janita (studenten Academie voor Beeldend Vorming) winnaar tweede prijs Mediacultuurprijs 2012 met 'Fragmentatie', maart 2012

    Steenpaal, Neill (vioolleerling van de Young Musicians Academy, Conservatorium) winnaar derde prijs Prinses Christina Concours 2012 in categorie 1 (12-14 jaar), januari 2012

    Strijbos, Jeroen en Rijswijk van, Rob (alumni Conservatorium) winnaars Muziekprijs 2012 Prins Bernhard Cultuurfonds Noord-Brabant, mei 2012

    Team Academie voor Theater (studenten Academie voor theater / Niki Selbeck) winnaar Landelijk Studentenvoetbaltoernooi, mei 2012

    Teepen, Sander (alumnus Conservatorium) eerste prijs Dirigentenconcours MAV Symfonieorkest Budapest

    Terschegget, Lena (student Conservatorium) eerste prijs Lordens viooldagen, januari 2012

    Thöne, Nico (student Academie voor Beeldende Vorming) winnaar ABV scriptieprijs 2012, juli 2012

    Tubex, Maaike (student Academie voor Theater), winnaar Entreeprijs Theaterfestival Boulevard en FHK 2012, augustus 2012

    Felicitatie Advertentie 2012 R
  • Winnaars 2011

    Winnaars en genomineerden 2011

    Bartels, Freek (alumnus Conservatorium) nominatie Beste mannelijke hoofdrol grote musical, Petticoat, september 2011

    Bell, Cindy, alumnus Dansacademie, musicaltheater, nominatie Beste vrouwelijke bijrol grote musical, Legally Blonde september 2011.

    Brouwers, Marijn, student Conservatorium Master of Music, Op Zoek naar Zorro (afgevallen in liveshow 5), maart 2011

    Bruins, Abke (alumnus Dansacademie, musicaltheater) award gewonnen Beste vrouwelijke hoofdrol kleine musical, Je Anne, september 2011

    Dag, Zeynep, student Academy for Art, Communiction and Design, winnaar bkkc-Fontys Publiek Domein Prijs, mei 2011

    Dun van, Kasper en Machielsen, Mark, studenten Academie voor Architectuur en Stedenbouw, Architectenbond BNA Midden-Brabant (organisator), De Marker: ontwikkeling van een stedenbouwkundig plan Spoorzone Tilburg, juni 2011

    Essaidi, Jalila, student master Kunst en Educatie, toonaangevend werk met de Kogelvrije huid. Zelfs CNN gehaald (augustus 2011). Zie ook prijswinnaars 2010.

    Farrell, Zanillya, student Rockacademie, De Grote Prijs van Nederland categorie Hiphop, december 2011

    Gemert van, Martijn, student Academy for Art, Communication and Design, genomineerde (categorie uitvoerend) Jacques de Leeuw Prijs 2011, april 2011 (prijsuitreiking: 30 juni 2011). Bovendien animatiecolleges gemaakt lees ook hier. Ook winnaar Stichting Atelierprijs 2011 (juli 2011)

    Houck, Ellen, student Dansacademie, winnaar (met team Isabelle) The Ultimate Dance Battle, mei 2011

    Jochems, Joosje, student Rockacademie, winnaar (categorie uitvoerend) Jacques de Leeuw Prijs 2011, juni 2011 (prijsuitreiking: 30 juni 2011). Lees hier een interview met Joosje.

    Jozefzoon, Pearl, alumnus Conservatorium / Muziektheater, tweede prijs The Voice of Holland (RTL4), januari 2011

    Kiek, Mischa, student Conservatorium, Op Zoek naar Zorro (afgevallen in liveshow 6), maart 2011

    Klerk de, Vivienne, student Conservatorium, genomineerde (categorie docerend) Jacques de Leeuw Prijs 2011, april 2011 (prijsuitreiking: 30 juni 2011).

    Kuipers, Liane, student Conseravatorium Open Nationaal Fluitconcours (2e prijs), maart 2011

    Laarhoven van, Ellis, alumnus Dansacademie, Theaterdans Uitvoerend, nominatie Beste vrouwelijke bijrol kleine musical, Urinetown, september 2011

    Lapien, Susy, student Academie voor Theater, met voorstelling 'Paradepaardjes' onder haar regie de BN De Stem Toneelprijs, oktober 2011

    Loon van, Joke, student Conservatorium, genomineerde (categorie uitvoerend) Jacques de Leeuw Prijs 2011, april 2011 (prijsuitreiking: 30 juni 2011)

    Loon van, Pieter, alumnus Academie voor Theater, Publieksprijs Café Theater Festival met voorstelling 'Morgen klap ik voor je / Signatuur Onbekend', maart 2011

    Mercier, Evertjan en Oegema, Zinzi, afgestudeerden (juni 2011) Academy for Circus and Performance Art, Finale Holland's Got Talent, september 2011

    Meursing, Joyce, student Visuele Communicatie (Artcode), Hugo Bossprijs (1 van de 5 reporters), januari 2011

    Michielsen, Myrthe, alumnus Academie voor Theater, Publieksprijs Café Theater Festival met voorstelling 'Morgen klap ik voor je / Signatuur Onbekend', maart 2011

    Oosten van, Nienke, student Dansacademie, genomineerde (categorie docerend) Jacques de Leeuw Prijs 2011, april 2011 (prijsuitreiking: 30 juni 2011).

    Overdijk van, Ruud, alumnus Conservatorium, Op Zoek naar Zorro (afgevallen in finale, deel 1), maart 2011

    Pelgrim, Rowdy, student academie voor Theater, genomineerde (categorie docerend) Jacques de Leeuw Prijs 2011, april 2011 (prijsuitreiking: 30 juni 2011). Winnaar Entreeprijs Theaterfestival Boulevard (augustus 2011)

    Pijper de, Rogier, student Conservatorium, Open Nationaal Fluitconcours, (3e prijs), maart 2011

    Ramfelt, Mathias, student Academy for Circus and Performance Art, Wereldrecord 9 ball bouncing, maart 2011

    Rompelberg, Letizia, alumnus Academie voor Theater, Brabant TalentLab beurs, september 2011

    Schlunk, Christopher en Pelz, Iris, studenten Academy for Circus and Performance Art, genomineerden (categorie uitvoerend) Jacques de Leeuw Prijs 2011, april 2011 (prijsuitreiking: 30 juni 2011). Ook winnaars publieksprijs Youg Stage International Circus Festival in Basel, juni 2011. Ze wonnen daar ook de Swiss Cup 2011 prijs (turnen) en een engagement om op te treden in Europapark Rust, juni 2011. Daarnaast wonnen ze Newcomershow 2011 Leipzig, juli 2011

    Schroevers, Jos, student Conservatorium, Directiebeurs 2011 Kersjesfonds, oktober 2011

    Sieben, Ton, alumnus Conservatorium, Muziektheater, nominatie Aanstormend talent, Spring Awakening, september 2011

    Stürbl, Sandor, student Conservatorium,Op Zoek naar Zorro (afgevallen in liveshow 1), maart 2011

    Sun, Chan, afgestudeerd (juli 2011) Conservatorium. Winnaar Vrienden Cultuurprijs, september 2011

    Supernova: student Kim Keoch en alumnus Astin Le Clerck, Academie voor Beeldende Vorming, Wedstrijd Kunst en Filosofie, april 2011

    Ven van de, Michelle, student Conservatorium, Muziektheater, arward Aanstrormend talent gewonnen, Spring Awakening, september 2011

    Venema, Miriam, student Dansacademie, genomineerde (categorie uitvoerend) Jacques de Leeuw Prijs 2011, april 2011 (prijsuitreiking: 30 juni 2011). Bovendien droomdebuut in Soldaat van Oranje.

    Weijer de, Angela, student Academie voor Beeldende Vorming, winnaar (categorie docerend) Jacques de Leeuw Prijs 2011, juni 2011 (prijsuitreiking: 30 juni 2011).

    Werff van der, Roman, alumnus Dansacademie, Op Zoek naar Zorro (afgevallen in finale, deel 2), verkozen tot vaste vervanger Tommie Christiaan maart 2011

  • Winnaars 2010

    Winnaars en genomineerden 2010

    Bongers, Yuri en Reinhardt Anja, Vloeistof, alumni Dansacademie, Festival Buitenkunst (met voorstelling Hondengeluk), juni 2010

    Boef en de Gelogeerde Aap (Tom Maas/Boef en Thomas Waterreus/De Gelogeerde Aap), studenten Rockacademie, MCN Publieksprijs en SAE Institute Beste Muzikantprijs (tijdens De Grote Prijs van Nederland), december 2010

    Broos Niels, student Conservatorium, Beste toetsenist van Nederland / Duiveltje (Gala van de Nederlandse Popmuziek), mei 2010

    Buys Oda (koor De Windh, o.l.v. Oda Buys), docent Academie voor Theater, Koor van het Jaar tijdens De Grote Finale van het Nederlands Koor Festival, december 2010

    Deflem Arnaud, alumnus Academie voor Drama, Entreeprijs Theaterfestival Boulevard en FHK (met voorstelling Honger), september 2010

    Essaïdi Jalila, masterstudent Kunst en educatie, Designers & Artists 4 Genomics Award, wint met kogelvrije huid '2.6g 329m/s: een kogelvrije mensenhuid', december 2010

    Krabben van der Willem, student Conservatorium / Docent Muziek, Jacques de Leeuw Prijs 2010, juli 2010

    Lebens Peggy, student Academie voor Drama, LFA toneelprijs "Beste nieuwe initiatief" (met Voorstelling "Mijn vader zegt..."), juli 2010

    Liebenberg Ferdinand, student Conservatorium , Huygens Scholarship Programme 2009, april 2010

    Mellema Ties, docent Conservatorium, De Nederlandse Muziekprijs, november 2010

    Nas Mayke, alumnus Conservatorium, DAAD beurs, juni 2010

    Schuitemaker Arno, alumnus Dansacademie, Brabant TalentLab beurs, september 2010

    Spaaij, William, alumnus Dansacademie, John Kraaijkamp Musical Awards 2010 (met Mary Poppins, beste mannelijke hoofdrol), juni 2010

    Veldhuizen, Sophie, alumnus Conservatorium / Muziektheater, Op zoek naar May Poppins (2e plaats / understudy), januari 2010

    Verjans, Linde, student Conservatorium, 1e prijs Dexia Classics, december 2010

    Visscher Marcel, alumnus Dansacademie, John Kraaijkamp Musical Awards 2010 (met Hairspray) / beste mannelijke bijrol, juni 2010

    Vos de Laura, student Dansacademie, Jacques de Leeuw Prijs 2010, juli 2010

    Wellens Goedele, student Academie voor Beeldende Vorming, ABV scriptieprijs 2010 (met boek: Wie bepaalt wat kunst is?), oktober 2010

    Woerkum van Martien, docent Conservatorium, Gouden Speld Gemeente Tilburg voor bijdrage aan de klassieke muziek in Tilburg, mei 2010

  • Winnaars 2009

    Winnaars en genomineerden 2009

    Braspenning Leen, alumnus Academie voor Drama, BNG Nieuwe Theatermakersprijs 2009 (met voorstelling Discopigs), september 2009

    Crins Martijn, alumnus Academie voor Drama, Cameretten juryprijs en publieksprijs 2009 (met Nacht en Ontij), november 2009

    Daalhoff Michelle, alumnus Academie voor Drama, Entreeprijs Theaterfestival Boulevard en FHK (met Draad), september 2009

    Dun van Kasper, student Academie voor Architectuur en Stedenbouw, Prijsvraag kunstkapel Hilvarenbeek (2e plaats), november 2009

    Fekkes, Anno, docent Academie voor Beeldende Vorming, Fontys Onderwijsprijs 2009 (3e prijs met Pakkende vorm!), september 2009

    Fekkes, Anno, docent Academie voor Beeldende Vorming, HBO-innovatieprijs (met Pakkende vorm!), september 2009

    Knapper Barbara, alumnus Academie voor Drama, Gouden Bouwmeester 2009 (met Ons oneindig), september 2009

    Lestari Scholtes en Gwylim Janssens, pianoduo, studenten Conservatorium, Rabobank Jong Talent Prijs, november 2009

    Maas Lenneke, alumnus Academie voor Drama, BNG Publieksprijs 2009 (voorstelling Allemaal 37), september 2009

    Machielsen Mark, student Academie voor Architectuur en Stedenbouw, Prijsvraag kunstkapel Hilvarenbeek (2e plaats), november 2009

    Malschaert Peerke, alumnus Academie voor Drama, Gouden Bouwmeester 2009 (met Ons oneindig), september 2009

    Poel van der Madelon, alumnus Dansacademie / musicaltheater, K2 zoekt K3 (SBS6) (3e plaats), oktober 2009

    Schut Eveline, student Dansacademie / Docent Dans, HSP Talentprogramme 2009, april 2009

    Tellers Floor, alumnus Academie voor Beeldende Vorming, Fontys Onderwijsprijs 2009 (2e prijs met Educatieve Kijkwijzer), september 2009

    Visser de Eefje, student Rockacademie, Grote Prijs van Nederland, december 2009