Dit project biedt beweeg- en gezondheidscampagnes aan voor medewerkers dat moet leiden tot betere prestaties en een vitale bedrijfscultuur.
Het aanbod van Move to Health bestaat uit gezondheidspromotie en het aanbieden van verschillende beweeginterventies; individuele- of groepsinterventies.
Het project ‘Move to Health’ vloeit voort uit een intensieve samenwerking tussen Fontys Sporthogeschool, Ergon Textieldiensten en Human Capital Care
Medewerkers van Ergon leven vaak ongezond, met een kapsalon tijdens de lunch. Ergon is hét werkbedrijf voor mensen met een kwetsbare positie op de arbeidsmarkt. Studenten van Fontys Sportkunde en Gemeente Eindhoven helpen de mensen van de sociale werkplek nu, om meer te bewegen.
Volwassenen zouden minstens twee keer per week spier- en botversterkende activiteiten moeten doen. Kinderen zouden dat zeker drie keer per week moeten doen, zegt de Gezondheidsraad. De raad adviseert de minister om die aanbeveling op te nemen in nieuwe beweegrichtlijnen voor kinderen, volwassenen en ouderen (www.NOS.nl, 2017).
Heb jij ook altijd een ander excuus om niet te gaan sporten? Te druk. Te moe. Te duur. En dan zijn wij Nederlanders ook nog eens kampioen zitten. Voor, tijdens of meteen na je werk sporten kan dé oplossing zijn. Hoe kan jouw sportieve werkdag eruitzien? Bron: Artikel L-Magazine (april, 2017)