Elmira Drost
ICT & Infrastructure - Semester 3 - Eindhoven
Whatsapp Elmira
15 en 16 oktober: open dagen
De eerstvolgende open dagen staan gepland in het weekend van 15 en 16 oktober. Zodra je je daarvoor kunt aanmelden laten we je dat graag weten. Laat daarvoor wel even een paar gegevens achter.
Je studeert samen met andere scholieren een dag bij een opleiding. Voor jullie is een speciaal programma samengesteld, zodat je een goed beeld krijgt van hoe de opleiding in elkaar zit. Je maakt kennis met studenten en docenten en je ervaart wat het studeren bij Fontys inhoudt.
Zit er geen geschikte datum voor je bij? Neem dan contact op met de opleiding.
Heb je gekozen voor het Keuzedeel voorbereiding hbo, dan kun je bij verschillende Fontys opleidingen deelnemen aan een programma van vijf dagdelen waarin je kennis maakt met de opleiding, de manier van studeren, het niveau, de vakinhoud, het beroepsbeeld en uiteraard met onze studenten en docenten.
Het programma vindt plaats op vijf vrijdagochtenden van 09.00 tot 12.00 uur. Je neemt dus ook op alle dagen deel aan dit programma.
Aanmelden voor een programma kan van 14 oktober 2022 tot 11 november 2022.
Even binnenkijken bij de opleiding HBO-ICT.
In deze video krijg je een mooie impressie van de opening van ons nieuwe gebouw in Tilburg!
ICT & Software Engineering
ICT & Technology
ICT & Business
ICT & Media Design
Ben jij een MBO-er en wil je meer weten over onze opleidingsmogelijkheden in voltijd en of deeltijd? Bekijk dan hier de mogelijkheden van Hogeschool ICT.
info over mogelijkhedenBen jij een VWO'er en heb je wiskunde B? Dan kun je mogelijk een versneld traject volgen binnen de opleiding HBO-ICT.
Info over versnelde bachelor voor VWO'ersWij vinden het leuk om met jou in contact te zijn. Stuur ons gewoon een appje, wij maken graag tijd om met je te 'kletsen'.
Onze regio behoort tot de slimste regio's ter wereld.
Bezoek website Brainport Lees hier het onderzoek over hoe wij IT en Tech studenten kunnen motiveren in de regio te blijven.Of stuur een mailtje voor vragen over het eerste jaar, aanmelden en inschrijven of algemene vragen:
Op ons YouTube-kanaal vind je enorm veel gave video's over de opleiding. We zijn heel actief op Instagram en op onze company page Linked In plaatsen we veel nieuws en tips voor hogerejaars studenten en over onze Partners in Education, de bedrijven waarmee we intensief samenwerken om ons onderwijs up-to-date te houden. Je vindt de social media kanalen van Fontys Hogeschool ICT hieronder.