Afspraak maken
Met een studiekeuzeadviseur, studentdecaan of -psycholoog, of vertrouwenspersoon.
Wil je nieuwe mensen leren kennen of studenten ontmoeten met dezelfde interesses?
Bij Fontys is er altijd wel iets te doen! Doe mee aan sportactiviteiten, bezoek gezellige events of sluit je aan bij een community. Wil je naast je studie nieuwe ervaringen opdoen, jezelf ontwikkelen of gewoon een leuke tijd hebben? Dan is een studievereniging of studentenorganisatie misschien iets voor jou.
Ontdek wat er allemaal te doen is en vind iets dat bij jou past!
Ga naar @ Fontys
Tijdens Explore neem je de tijd en ruimte om te ontdekken wat je werkelijk wil. Vind jij het fijn om wekelijks gedurende 2 maanden op een intensieve manier bezig te zijn met het maken van een nieuwe keuze? Tijdens 6 groepssessies en 2 coachgesprekken ga je aan de slag met:
Voel je je vaak overweldigd door de druk om te presteren? Ga je heel hard je best doen om te voorkomen dat je faalt. Of stel je juist uit om de spanning die het mogelijke falen bij je oproept te vermijden? Staat het je doelen in de weg? Ondermijnt het je zelfvertrouwen? Tijd om er wat aan te doen.
De training maakt gebruik van een breed scala aan methodieken zoals cognitieve gedragstherapie, mindfulness, ontspanningstechnieken, emotionally focused therapy etc. Je leert praktische strategieën die je kunt gebruiken in het dagelijks leven.
Boor je jezelf voortdurend de grond in en ben je snel uit balans? Heb je het gevoel dat je niks of te weinig kunt? Of moet alles altijd goed en is het nooit goed genoeg? Als je dit herkent, dan is de training zelfvertrouwen misschien iets voor jou.
Tijdens deze training leer je het ‘systeem’ (her-)kennen dat erg kritisch is en jouw zelfvertrouwen beïnvloedt. Met behulp van methodieken en technieken leer je op een andere manier omgaan met dit ‘systeem’, zodat je (weer) beter in balans komt en lekkerder in je vel zit.
Sta je op het punt om af te studeren en twijfel je over je volgende stap? Ga je werken, doorstuderen of misschien iets heel anders doen? Meld je dan aan voor de training Kickstart Kiezen na je Studie. Samen met andere studenten ga je in twee bijeenkomsten gericht aan de slag met jouw toekomst na het afstuderen, zodat je zelfverzekerd de arbeidsmarkt op kunt.
Met andere studenten werk je toe naar een helder beeld van:
Tijdens Explore neem je de tijd en ruimte om te ontdekken wat je werkelijk wil. Vind jij het fijn om wekelijks gedurende 2 maanden op een intensieve manier bezig te zijn met het maken van een nieuwe keuze? Tijdens 6 groepssessies en 2 coachgesprekken ga je aan de slag met:
Ooit nagedacht over hoe LEGO® je gedachten zichtbaar kan maken of hoe LEGO® Serious Play® je kan helpen met tal van ontwikkelingen? Kom gezellig langs in café040 waar we samen met de stenen, lekkere snacks en een goed gezelschap samen bouwen aan frisse inzichten.