Sprint naar content
Sjoerd de Man

Docent onderzoeker

S. (Sjoerd) de Man

Sjoerd de Man (MSc.) studeerde in 2006 af in Cognitieve Kunstmatige Intelligentie aan de Universiteit Utrecht, waar hij zich specialiseerde in multi-agent systemen en zijn interesse ontwikkelde in de relatie tussen cognitie en technologie.

Na zijn studie werkte hij als ontwikkelaar bij verschillende bedrijven, gespecialiseerd in front-end ontwikkeling. In 2012 ging hij aan de slag bij Hogeschool Windesheim als docent en coördinator, waar hij ook onderzoek deed naar blockchaintechnologie en zitting had in meerdere medezeggenschapsraden.

Sinds 2022 werkt hij bij Fontys ICT als onderzoeker en projectleider bij het lectoraat Interaction Design. In deze rol beheerde en voerde hij onderzoeksprojecten uit.

Momenteel geeft hij leiding aan het lectoraat Interaction Design bij Fontys ICT, waarbij hij zijn achtergrond in softwareontwikkeling combineert met zijn ervaring in onderwijs en onderzoek om het toegepaste onderzoek binnen het lectoraat te coördineren.

Contact

Sjoerd de Man

S. (Sjoerd) de Man

Docent onderzoeker