Fontys Economie en Communicatie
Onderzoek
Bij Fontys Economie en Communicatie hebben we onderzoek hoog in het vaandel staan. Zo huisvesten we 4 lectoraten, zijn we onderdeel van het Fontys Expertisecentrum Circulaire Transitie en dragen we bij aan het lectoraat Circulaire Transitie.
meer over onderzoekStage en afstuderen
Onze studenten zijn altijd op zoek naar interessante en leerzame beroepsoriënterende stages of afstudeeropdrachten. Wilt u een student een unieke kans bieden om praktijkervaring op te doen, door een stageplaats aan te bieden?
Vanaf februari 2026 gebruikt Fontys het nieuwe platform OnStage 4 Business voor het aanbieden van stage- en afstudeeropdrachten. Begin 2026 volgt meer informatie over het platform en de vervolgstappen.
Samenwerkingen met het werkveld
Vind je het belangrijk dat het onderwijs aansluit op de praktijk? Word dan partner van ons instituut.
Meer over onze samenwerkingenOnze alumninetwerken
Binnen ons instituut hebben we verschillende alumninetwerken waarin afgestudeerden van onze opleidingen vertegenwoordigd zijn.
Meer over onze alumninetwerken